خانه / اخبار / دوره دوم و سوم / تاریخ سرگذشت زندگی انسانها و درس عبرتی است برای آیندگان

تاریخ سرگذشت زندگی انسانها و درس عبرتی است برای آیندگان

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) حجت‌الاسلام عزت زمانی در پایان برگزاری دوره جریان شناسی تاریخ معاصر ایران ضمن بیان اهمیت مرور رویدادهای تاریخی افزود: تاریخ سرگذشت انسانها بوده و درس عبرتی است برای آیندگان و نسبت به آنچیزی که در گذشته اتفاق افتاده، چراغ راه آینده خواهد بود.

مدیر عامل موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) ضمن بیان اینکه این دوره با توجه به بیانات رهبری که فرموده بودند؛ اگر کسی بخواهد ارزش قیام انقلاب امام خمینی(ره) را متوجه شود می‌بایست تاریخ ۲۰۰ ساله قبل از انقلاب را مطالعه نماید، اعلام داشتند: برنامه‌ریزی لازم جهت ایجاد آگاهی و بصیرت در قشر حوزوی و دانشگاهی در دستور کار معاونت آموزش این موسسه قرار گرفت.
ایشان ضمن اعلام برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای دوره‌های حضوری، کلاسیک و همایش‌ها افزودند: دوره‌ای که اکنون به پایان آن رسیده‌ایم در واقع دومین و سومین دوره برگزار شده حضوری در قم و تهران بود.
حجت‌الاسلام عزت زمانی اظهار داشتند: همایش‌های جریان شناسی با موضوعات تخصصی و با حضور اساتید مجرب و متخصص در موضوع تاریخ معاصر ایران و با همکاری مراکز مختلف علمی از جمله موسسه علمی پژوهشی امام خمینی(ره) و مرکز مطالعات عالی تاریخ انقلاب و با مدیریت و اجرای معاونت آموزش موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) در تهران و قم به صورت همزمان برگزار شده است.
ایشان همچنین افزود: در این دوره‌ها سعی شد از موضوعات روز و متناسب با نیاز مخاطب و با بهره‌گیری از بهترین اساتید و متخصصین در موضوعات ارائه شده، در ایجاد بصیرت و آگاهی در قشر حوزوی و دانشگاهی قدمی موثر برداشته و زمینه خوبی جهت آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان با تحلیل تاریخ ۲۰۰ ساله ایران فراهم گردد.
مدیر عامل موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) در صحبتهای پایان خود ضمن بیان شناسایی ظرفیت‌های مخاطبین این دوره و استفاده از آنها در کارهای تحقیقاتی و پژوهشی اعلام داشت: برگزاری دوره‌های تکمیلی جریان شناسی تاریخ معاصر ایران نیز در دستور کار بوده و در سال ۹۱ برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای صورت گرفته است تا ما این دوره‌ها را در تهران و نیز شهرستان‌های دیگر که ظرفیت و پتانسیل لازم را دارا باشند برگزار نماییم؛ تا علاقه‌مندان به این عرصه در سراسر کشور از این دوره‌ها بهره لازم را کسب نمایند.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی