خانه / اخبار / دوره دوم و سوم / طراحی و برنامه ریزی چهل عنوان دوره آموزشی

طراحی و برنامه ریزی چهل عنوان دوره آموزشی

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) حجت‌الاسلام هاشمی، معاون آموزش از طراحی و برنامه ریزی چهل عنوان دوره آموزشی در این معاونت خبر داد.
حجت‌الاسلام هاشمی ضمن اعلام این خبر بیان داشت: معاونت آموزش به منظور ارتقاء بصیرت گروه‌های مرجع و تأثیرگذار در جامعه و تربیت مدیران و مربیان کارآمد و اثر بخش، با بهره‌گیری از آموزش‌های متعدد در حوزه‌های مختلف اقدام به طراحی و برنامه ریزی چهل عنوان دوره آموزشی کرده است.
وی همچنین افزود: این دوره‌های آموزشی در قالب موضوعاتی از قبیل اعتقادی، ارتقاء بصیرت، انقلاب اسلامی و دشمن شناسی، مهارتهای تبلیغی و مدیریتی، علمی، ادیان و مذاهب، تاریخ اسلام و ایران، بیداری اسلامی و آداب و سبک زندگی اسلامی و در سه سطح مقدماتی(۸ ساعت)، تکمیلی(۱۶ ساعت) و پیشرفته(۴۸ ساعت) خواهد بود.
معاون آموزش موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) در پایان ضمن بیان شروع برگزاری این دوره ها از پایان آبان ماه، خاطر نشان کرد: معاونت آموزش با داشتن تجربه بالا در برگزاری دوره‌هایی این چنینی و نیز استفاده و بهره‌گیری از اساتید مجرب، آمادگی برگزاری دوره‌های فوق را برای مراکز مختلف حوزوی دانشگاهی، موسسات فرهنگی، نهادهای دولتی و غیر دولتی در سراسر کشور را دارد.
شایان ذکر است علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مراجع به درگاه اینترنتی ولاء منتظر(عج) به آدرس www.v-montazar.com و یا با شماره های‌ ۶۱-۷۷۴۹۴۵۸  تماس حاصل نمایند.
طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار