خانه / اخبار / دوره چهارم / چگونگی برگزاری دوره

چگونگی برگزاری دوره

allبه گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ولاء منتظر عجل الله فرجه، معاونت آموزش و دبیرخانه دوره چهارم جریان شناسی تاریخ معاصر توضیحات بیشتر از دوره را ارائه داد. در این خبر چگونگی برگزاری و مزایای دوره اینگونه مطرح شده است.

این برنامه به صورت سلسله‌ همایش‌های آموزشی با موضوع «جریان‌شناسی فرهنگی-سیاسی تاریخ معاصر» ویژه طلاب، دانشجویان، فرهنگیان و نخبگان شهر مقدس قم  در ۸هفته متوالی از ۲۱/۰۱/۹۳ الی ۰۸/۰۳/۹۳ (هر هفته بعدازظهر پنج‌شنبه‌ها به مدت ۴ ساعت) برگزار می‌گردد.   در هر همایش دو سرفصل توسط کارشناسان و متخصصین در موضوع، تدریس و در نهایت ۱۶ موضوع به مخاطبین ارائه می‌گردد.

برگزاری یک دوره فشرده تاریخ دویست ساله اخیر طی ۳۲ ساعت ؛  بهره مندی از اساتید متخصص در موضوع ؛ جمع آوری و انتشار مقالات برتر مخاطبین دوره ؛ اهداء جوایز نفیس به برترین های دوره و نیز اعطای گواهینامه پایان دوره طبق آیین نامه از مزایای این دوره محسوب می شود.

در این خبر مخاطبین دوره دانشجویان ، طلاب و فعالان فرهنگی مطرح شده است و مکان و زمان برگزاری قم: خیابان معلم – مرکز همایش­های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، ساعت ۰۰/۱۵ الی ۰۰/۱۹ از ۲۱/۰۱/۱۳۹۳  الی ۰۸/۰۳/ ۱۳۹۳   (روزهای پنجشنبه به مدت هشت هفته متوالی) اعلام شده است.

طراحی سایت